5 najlepszych drukarek HP LaserJet dla małych firm w 2022 r.

Mimo że żyjemy w cyfrowym świecie, drukarka biurowa typu "wszystko w jednym" jest nadal jednym z najczęściej używanych urządzeń biurowych. Zawsze będzie istniała potrzeba drukowania dokumentów w formie papierowej, takich jak raporty, prezentacje slajdów, życiorysy kandydatów do pracy, by wymienić tylko kilka z nich.

Jednak jeśli chodzi o zakup nowej drukarki AIO, jest w czym wybierać. Mnóstwo możliwości. Tak wiele, że może to być przytłaczające! Jak znaleźć najlepszą drukarkę typu "wszystko w jednym" dla swojego miejsca pracy? Ostatecznie wszystko zależy od rodzaju prowadzonej działalności, wielkości biura i częstotliwości korzystania z drukarki. Czy potrzebujesz drukarki, która w ciągu kilku minut wydrukuje wiele stron papieru, aby zoptymalizować wydajność? Czy ekonomiczność jest mniej istotna niż szybkość drukowania? Czy potrzebujesz uniwersalnej drukarki ze skanerem, czy uniwersalnej drukarki z faksem? A może obu?

W tym wpisie przyjrzymy się w szczególności drukarkom HP typu "wszystko w jednym". Omówimy wady i zalety pięciu najlepszych drukarek laserowych tej marki, podając sugestie, które pomogą Ci określić, która z nich będzie odpowiadać potrzebom Twojego biura. Należy pamiętać, że określenie "najlepsza drukarka" jest subiektywne. Dysponując nieograniczonym budżetem, można bez wątpienia kupić lepszą drukarkę AIO niż w przypadku ograniczonych środków. Najlepsza wielofunkcyjna kolorowa drukarka laserowa pod względem jakości druku może nie być najlepsza pod względem szybkości. Najlepsza drukarka czarno-biała może nie drukować w tak dobrym stanie, jak przeciętna kolorowa drukarka laserowa. Należy szukać tego, co jest najlepsze dla Twoich potrzeb.

 

1. HP Colour LaserJet Pro M477fdn

 

Jeśli szukasz najlepszej kolorowej drukarki wielofunkcyjnej firmy HP, powinieneś wziąć ją pod uwagę. Jest to drukarka wielofunkcyjna oferująca niezwykle wysoką jakość drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania oraz solidne, wszechstronne zabezpieczenia.

 

Specyfikacje

 • Prędkość druku: w czerni i kolorze (list): Do 28 str.
 • Rozdzielczość druku: Czarny i kolor (najlepszy): 600 x 600 dpi, do 38 400 x 600 ulepszonych dpi
 • Rozdzielczość kopiowania: 600 x 600 dpi
 • Wyświetlacz: Intuicyjny, dotykowy kolorowy wyświetlacz graficzny (CGD) o przekątnej 4,3 cala umożliwia łatwe zarządzanie zadaniami drukowania bezpośrednio na urządzeniu wielofunkcyjnym
 • Standardowa łączność: Port Hi-Speed USB 2.0; wbudowany port sieciowy Gigabit Ethernet 10/100/1000 Base-TX; łatwo dostępny port USB
 • Obsługa papieru: Taca uniwersalna na 50 arkuszy, taca wejściowa na 250 arkuszy, automatyczny podajnik dokumentów (ADF) na 50 arkuszy, kosz wyjściowy na 150 arkuszy - szybkie drukowanie dokumentów wielostronicowych dzięki funkcji drukowania dwustronnego

 

Co nam się podoba w tej drukarce AIO?

Dzięki zastosowaniu oryginalnych wkładów z kolorowym tonerem HP High-Yield z technologią JetIntelligence drukarka została uznana za jedną z najlepszych wielofunkcyjnych kolorowych drukarek laserowych HP. Możesz uzyskać najwięcej wydruków za swoje pieniądze, zużywając przy tym mniej energii niż konkurencja. Podoba nam się również to, że ta drukarka wielofunkcyjna szybko się uruchamia i drukuje - nie trzeba już czekać na jej rozgrzanie. Można również łatwo drukować z różnych smartfonów i tabletów, zazwyczaj bez konieczności konfigurowania lub instalowania aplikacji. Kolejną imponującą cechą tej drukarki laserowej jest innowacyjna technologia zapobiegająca oszustwom.

 

Dla kogo jest polecana ta drukarka?

Polecamy tę drukarkę AIO do małych biur, w których wymagane jest drukowanie ponad 1000 stron miesięcznie. Jeśli takie funkcje jak skanowanie i kopiowanie są używane regularnie, HP color LaserJet Pro M477fdn będzie doskonałym wyborem. Funkcja skanowania umożliwia wysyłanie plików cyfrowych bezpośrednio do poczty e-mail, USB, folderów sieciowych i chmury za pomocą fabrycznie zainstalowanych aplikacji biznesowych.

Rozbudowane ustawienia administracyjne idealnie sprawdzają się w środowisku biurowym z wieloma użytkownikami, umożliwiając administratorom łatwe zarządzanie urządzeniami i ustawieniami za pomocą pakietu administracyjnego HP Web Jet. Jest on pełen najważniejszych funkcji zarządzania.

Ta drukarka typu "wszystko w jednym" przyspiesza realizację większej liczby zadań, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo i ochronę danych.

 

2. HP LaserJet Pro MFP M477fdw

 

HP LaserJet Pro MFP M477fdw to kompaktowa kolorowa drukarka wielofunkcyjna przeznaczona dla małych biur, oferująca dobrą jakość i szybkość druku oraz doskonały zestaw funkcji.

 

Specyfikacje

 • Szybkość druku: w czerni i kolorze (list): Do 28 str.
 • Rozdzielczość druku: W czerni i kolorze (najlepsza): 600 x 600 dpi, do 38 400 x 600 ulepszonych dpi
 • Rozdzielczość kopiowania: 600 x 600 dpi
 • Wyświetlacz: 4,3-calowy intuicyjny ekran dotykowy Colour Graphic Display (CGD) - nie ma żadnych fizycznych przycisków, a wszystkie funkcje urządzenia są dostępne za pośrednictwem ekranu dotykowego.
 • Standardowa łączność: Port Hi-Speed USB 2.0; wbudowany port sieciowy Fast Ethernet 10/100/1000 Base-TX; Host USB
 • Obsługa papieru: Taca uniwersalna na 50 arkuszy, taca wejściowa na 250 arkuszy, automatyczny podajnik dokumentów (ADF) na 50 arkuszy, kosz wyjściowy na 150 arkuszy. Urządzenie może skanować dwustronne dokumenty w jednym przebiegu, co zwiększa szybkość kopiowania i skanowania.

 

Co nam się podoba w tej drukarce AIO?

Łączność to jedna z najmocniejszych stron drukarki wielofunkcyjnej HP LaserJet Pro MFP M477fdw. Znajdziesz tu zwykłe opcje łączności Ethernet, USB 2.0 i bezprzewodowej, ale także łączność Wireless Direct i Near-Field Communication (NFC). Umożliwia to bezpośrednie połączenie między urządzeniami mobilnymi a drukarką za pomocą jednego dotknięcia dostarczonego hotspotu - bez dostępu do sieci firmowej.

 

Dla kogo jest polecana ta drukarka?

Polecamy tę drukarkę laserową do małych biur, w których jakość dokumentów tekstowych ma kluczowe znaczenie. Dokumenty tekstowe, w tym dokumenty z grafiką, są drukowane znakomicie. Szczegóły są wyraźne, ostre i precyzyjne. Wydruki zdjęć są słabe, ale można się tego spodziewać w przypadku drukarki laserowej.

Zalecany miesięczny cykl pracy tego urządzenia wynosi od 750 do 4000 arkuszy miesięcznie. Z tego powodu nie będzie ono odpowiednie dla biur o większych potrzebach w zakresie drukowania bez uszczerbku dla żywotności i trwałości urządzenia.

Jeśli łączność jest kluczowa i trzeba szybko drukować z wielu urządzeń, to jest to drukarka HP Laserjet dla Twoich potrzeb.

 

3. HP LaserJet Pro M426fdw

 

Ta monochromatyczna drukarka AIO robi wszystko dobrze i z dużą szybkością. Dzięki drukowi dwustronnemu, możliwości drukowania z dysku USB lub bezprzewodowo ze smartfona czy tabletu, skanowaniu płaskiemu, faksowaniu i dwustronnemu automatycznemu folderowi dokumentów jest to ekonomiczne urządzenie dla zapracowanego biura.

 

Specyfikacje

 • Prędkość drukowania: Letter: Do 40 stron na minutę w czerni; Wydruk pierwszej strony: Już od 5,4 s
 • Rozdzielczość druku: Czarny (najlepszy) 600 x 600 dpi, do 4800 x 600 ulepszonych dpi; Czarny (drobne linie): Do 1200 x 1200 dpi
 • Technologia druku Rozdzielczość: HP FastRes 1200, HP ProRes 1200, 600 dpi
 • Wyświetlacz: 3" (7,5 cm) intuicyjny kolorowy ekran dotykowy (CGD)
 • Łączność standardowa: 1 Hi-Speed USB 2.0; 1 Host USB; 1 sieć Gigabit Ethernet 10/100/1000T; 1 sieć bezprzewodowa 802.11b/g/n; Łatwo dostępny port USB
 • Łączność bezprzewodowa: Tak, wbudowany moduł Wi-Fi
 • Możliwość drukowania z urządzeń przenośnych: HP ePrint, Apple AirPrint™, bezprzewodowe drukowanie bezpośrednie, certyfikat Mopria, Google Cloud Print, aplikacje mobilne
 • Obsługa papieru: Taca 1 na 100 arkuszy, taca 2 na 250 arkuszy, kosz wyjściowy na 150 arkuszy

 

Co nam się podoba w tej drukarce AIO?

Podoba nam się szybkość tej drukarki HP All in One. Możesz liczyć na profesjonalną jakość z dużą prędkością dzięki precyzyjnemu czarnemu tonerowi, drukującemu do 40 stron na minutę i wydającemu pierwszą stronę w zaledwie 5,4 sekundy.

 

Dla kogo polecamy tę drukarkę?

Ta drukarka jest idealna dla biur, które drukują wyłącznie w trybie monochromatycznym i potrzebują szybkości drukowania, a jednocześnie potrzebują wszystkich opcji łączności dostępnych w powyższym modelu HP LaserJet Pro MFP M477fdw. Wielofunkcyjna drukarka laserowa HP LaserJet Pro M426fdw jest również idealna dla biur, które potrzebują solidnych zabezpieczeń, pojemności wejściowej papieru 350 arkuszy i możliwości obsługi do 10 użytkowników.

 

4. HP LaserJet Enterprise MFP M527f - drukarka wielofunkcyjna

 

W większym biurze laserowe urządzenie wielofunkcyjne HP Office zapewni większą wydajność, uproszczony obieg dokumentów i obniżenie kosztów.

 

Specyfikacja:

 • Szybkość druku: Letter: Do 45 stron na minutę w czerni; Pierwsza strona na zewnątrz w czerni: Już od 5,7 sek.
 • Rozdzielczość druku: Czerń (najlepsza): Do 1200 x 1200 dpi
 • Technologia druku Rozdzielczość: 300 dpi, 600 dpi, HP FastRes 1200, HP ProRes 1200
 • Wyświetlacz: ekran dotykowy 8,0" (20,3 cm), SVGA LCD (kolorowa grafika), ekran dotykowy z płynną obsługą gestów
 • Łączność standardowa: 2 hosty Hi-Speed USB 2.0; 1 urządzenie Hi-Speed USB 2.0; 1 sieć Gigabit Ethernet 10/100/1000T; 1 faks (tylko M527f, M527c i M527z), Wireless Direct 802.11 b/g/n (tylko M527z), NFC (tylko M527z).
 • Funkcje bezprzewodowe: Opcjonalna, dostępna po zakupie akcesoriów sprzętowych.
 • Możliwość drukowania z urządzeń przenośnych: HP ePrint; Apple AirPrint™; certyfikat Mopria12; Wireless Direct Printing (tylko M527z); NFC touch-to-print13(tylko M527z).
 • Obsługa papieru: Pojemność wejściowa: 1 x 550-arkuszowa taca wejściowa; 1 x 100-arkuszowa taca uniwersalna; 3 x opcjonalne dodatkowe 550-arkuszowe tace wejściowe; do 650 arkuszy standardowych; do 10 kopert z etykietami legal; Pojemność wyjściowa: Kosz wyjściowy na 250 arkuszy; do 250 arkuszy standardowych z etykietami legal.

 

Co podoba nam się w tej drukarce AIO?

Zaprojektowana z myślą o niskim zużyciu energii - dzięki innowacyjnej konstrukcji i technologii tonera - ta monochromatyczna drukarka AIO szybciej kończy zadania. Szybkie drukowanie w wysokiej jakości do 45 stron na minutę, a także wielopoziomowe zabezpieczenia urządzenia pomagają chronić przed zagrożeniami. min, a także wielopoziomowe zabezpieczenia urządzenia pomagają chronić przed zagrożeniami. Jest też mniejsza niż poprzednie konstrukcje, dzięki czemu można ją umieścić w ciasnych miejscach.

 

Dla kogo jest polecana ta drukarka?

Ta drukarka laserowa typu "wszystko w jednym" jest idealna dla małych i średnich przedsiębiorstw lub mniejszych zespołów roboczych w większych firmach. Drukowanie wysokiej jakości stron jest szybsze niż kiedykolwiek wcześniej dzięki specjalnie zaprojektowanym oryginalnym wkładom z tonerem HP z technologią JetIntelligence. Drukarka posiada również opcję bezpośredniego połączenia bezprzewodowego, a drukowanie z urządzeń przenośnych za pomocą technologii NFC jest łatwe dzięki jednemu naciśnięciu przycisku.

Ponadto maksymalna pojemność 2300 arkuszy oznacza mniej czasu poświęconego na ładowanie papieru. Wszystko to oraz kopiowanie, faksowanie i skanowanie płaskie w standardzie. HP LaserJet Enterprise MFP M527f to drukarka AIO o doskonałym stosunku ceny do jakości.

 

5. HP LaserJet Pro 500 Colour MFP M570dn

 

Jeśli chodzi o najlepsze wielofunkcyjne kolorowe drukarki laserowe, HP dobrze poradziło sobie z tym laserowym urządzeniem wielofunkcyjnym, oferującym godną uwagi szybkość i doskonałą jakość grafiki.

 

Specyfikacja:

 • Prędkość druku: Do 31 stron/minutę w czerni, do 31 stron/minutę w kolorze
 • Rozdzielczość skanowania (sprzętowo): Do 300 x 300 dpi (kolor i mono, ADF); Do 1200 x 1200 dpi (mono, płaski)
 • Rozdzielczość kopiowania: Do 300 x 300 dpi; Maks. liczba kopii: Do 99 kopii
 • Obsługa papieru: Standardowa pojemność papieru 350 arkuszy, podzielona między tacę wejściową na 250 arkuszy i tacę uniwersalną na 100 arkuszy. Automatyczny duplekser umożliwia drukowanie na obu stronach arkusza papieru.
 • Łączność standardowa: 1 Hi-Speed USB 2.0; 1 Host USB; 1 Gigabit 10/100/1000T Ethernet; 1 RJ -11 (faks); 1 RJ-11 (tylko telefon).
 • Miesięczna wydajność (cykl pracy): Do 75 000 stron

 

Co nam się podoba w tej drukarce AIO?

Jedną z najlepszych cech tej drukarki laserowej typu "wszystko w jednym" jest możliwość drukowania grafiki najwyższej jakości. Jakość jest wystarczająco wysoka, aby drukować prezentacje dla klientów, materiały marketingowe i inne materiały - wszystko na szerokiej gamie nośników i w różnych rozmiarach.

 

Dla kogo jest polecana ta drukarka?

Jest to doskonały wybór drukarki dla małych i średnich przedsiębiorstw o przeciętnych potrzebach w zakresie drukowania. Należy jednak pamiętać, że w przypadku drukowania małych czcionek jakość druku może nie być tak dobra, jak w przypadku innych modeli.

Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro 500 MFP M570dn drukuje, kopiuje, faksuje i skanuje. Ponadto jest wyposażone w funkcję ePrint, dzięki czemu można drukować ze smartfonów i tabletów praktycznie z każdego miejsca. Dzięki dużej szybkości, doskonałej jakości grafiki i przyzwoitemu maksymalnemu miesięcznemu cyklowi pracy ta drukarka wielofunkcyjna będzie mile widzianym dodatkiem w wielu biurach poszukujących niezawodnej drukarki kolorowej. Firma HP stara się również zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko dzięki scentralizowanemu, łatwemu dostępowi do niestandardowych opcji oszczędzania energii i ustawień drukarki. Dodatkową zaletą jest możliwość łatwego recyklingu wkładów z tonerem HP LaserJet.

 

Najważniejsze informacje

 

Pięć wymienionych na tej liście drukarek HP LaserJet to jedne z najlepszych na rynku drukarek dla małych firm, a nawet do użytku domowego. Są one wielofunkcyjne, co oznacza, że nie trzeba kupować trzech lub czterech różnych urządzeń do każdego zadania. Nie daj się jednak zwieść przekonaniu, że te drukarki są dobre w wielu zastosowaniach, ale nie są doskonałe w żadnym z nich. Każda z wymienionych tutaj drukarek doskonale wykonuje wszystkie zadania, do których została stworzona. Dotyczy to zarówno szybkości drukowania, jakości druku monochromatycznego, jak i najwyższej jakości grafiki, a także wyjątkowej jakości druku, skanowania i faksowania.

Każda z tych drukarek HP LaserJet będzie niezawodna i spełni potrzeby Twojego biura. Jeśli jednak potrzebujesz dodatkowej pomocy w rozważeniu zalet i wad, nasz zespół w innov8 pomoże Ci przejść przez cały proces od początku do końca.